Hale magazynowe

Nasza firma od lat zajmuje się budową hal magazynowych. Doświadczenie, zarówno w kwestiach związanych z projektem jak i budową hali sprawia, że rozumiemy niezmienną potrzebę, aby zastosowane rozwiązania logistyczne były  naprawdę skuteczne. Projektujemy i budujemy hale magazynowe „szyte na miarę” więc dostosowane do potrzeb inwestora i danego biznesu, tak aby powstały budynek był ekonomiczny, bezpieczny i optymalny pod względem wielkości.

Hale magazynowe budowa

Inwestorzy i przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę z miejsca niezbędnego do magazynowania towarów. Wszak inne potrzeby dotyczące metrażu i rozwiązań logistycznych będzie miała firma spedycyjna, inne producent towarów, a jeszcze inne hurtownik, chcący zgromadzić określoną ilość materiałów do dalszej odsprzedaży (tu kwestie przestrzeni do składowania towarów są kluczowe).

Nasza firma rozumie odmienne potrzeby Inwestorów, dlatego dla ułatwienia rozróżniamy magazyny uwzględniając podstawowy podział i dookreślając kilka głównych elementów.

Poniżej przedstawiamy czynniki i parametry mające wpływ na wycenę hali magazynowej. Zobacz również kontrukcje stalowe

Legutko Hale

 

Wycena hali magazynowej

Elementy te mają wpływ na wycenę  hali magazynowej, podobnie jak wszystkich innych produkowanych przez nas konstrukcji stalowych. Należy pamiętać, że cena magazynu to składowa wielu czynników, wśród nich najważniejszymi są:

Przeznaczenie magazynu

  • To pierwszy niezbędny element, którego dookreślenie bardzo wiele nam mówi. Jesteśmy w stanie zaproponować i doradzić wiele przydatnych i praktycznych rozwiązań znając przeznaczenie hali magazynowej.

Wielkość magazynu

  • Jeden z najbardziej podstawowych czynników mających wpływ na wycenę hali, powiązanej z poprzednim punktem. Podziel się z nami potrzebami Twojej firmy, doradzimy jak zoptymalizować przestrzeń aby w pełni wykorzystać metraż magazynu. Enjoy a free spins coin master

Rodzaj i czas przechowywanych materiałów

  • To trzeci czynnik, który pozwoli nam wykonać dla Państwa szacunkową wycenę konstrukcji stalowej.