Konstrukcje stalowe Legutko

Firma "Legutko" od lat specjalizuje się w budowie hal magazynowych, hal produkcyjnych i innych obiektów konstrukcji stalowej.  Jesteśmy dumni, że jakość i styl pracy polskiej firmy doceniany jest poza granicami kraju.  

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam w sprawny sposób przeprowadzić naszych klientów przez proces projektu i budowy. Każda realizacja i projekt świadczą o naszej pracy, do każdego więc podchodzimy z niesłabnącym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni, że proponujemy i doradzamy naszym kontrahentom rozwiązania zmierzające zawsze w kierunki optymalizacji przestrzeni, bezpieczeństwa przechowywanych produktów, maszyn i ludzi - zawsze biorąc pod uwagę potrzeby danej firmy. Nasze obiekty to użyteczność i innowacyjność  w każdym projekcie. Zawsze mają Państwo możliwość skorzystania z naszego biura projektowego lub dostarczenie nam gotowego projektu, który wykonamy zgodnie z przyjętą specyfikacją.

 

 

Projekty hal magazynowych

Stawiamy hale magazynowe i wszelkie konstrukcje stalowe, zarówno według projektów załączonych przez Inwestora, jak i projektów wykonanych w naszym biurze projektowym. Nasi kontrahenci często mają jasną wizję i pomysły, których zdrożenie może być kluczowe dla danego zlecenia. Wszystkie sugestie bierzemy pod uwagę, jednocześnie doradzając możliwości i rozwiązania, które podpowiada nam doświadczenie.

Szczegóły możemy omówić na kilka sposób, wielu z naszych Klientów preferuje spotkania, na których zbieramy informacje, dookreślamy szczegóły, oczekiwania i preferencje projektowe, szczególnie istotne dla branży Zleceniodawcy.  Znając już Państwa branżę, oczekiwania i kluczowe założenia projektu i budynku - będziemy mogli doradzić, przemyśleć udogodnienia konstrukcyjne - ważne dla rodzaju prowadzonej działalności. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza na stronie.

Co nas wyróżnia?

Jakość naszej pracy doceniana jest zarówno na lokalnym rynku, jak i wśród europejskich kontrahentów. Poza granicami Polski, działamy również na teranie Austrii.

Jakość, terminowość, rzetelność

Naszą pracę najlepiej dookreślają te trzy słowa. Jakość, terminowość i rzetelnośćZapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Chętnie odpowiemy na wszlekie pytania dotyczące kontrukcji stalowych oraz wszystkich kwestii związanych z udogodnieniami dla Państwa branży. 

Zapraszamy do kontaktu